PokeSky

Server Information
Address Private Server
Hostname Reddit.com/r/PlayRust - EU Trio
Status Checked 5 minutes ago
Players 297 / 300
Location Poland
Version 2548
Platform Linux
Map Reddit Maps
Website https://pokesky.pl/
Registered by Cestis
Registered since March 30th, 2023 04:43 AM EST
Last update March 30th, 2023 04:43 AM EST
Tag(s) Economy Events PvE PvP RPG
Statistics
Uptime
Vote(s) 1
Rank 327
Score 6
Favorited 1
Discussion(s) 0

About This Server

Witaj na PokeSky.pl - polskim serwerze Minecraft Pokemon, który oferuje wyjątkowe rozwiązania i niezapomniane wrażenia dla fanów obu gier.
PokeSky to pierwszy w Polsce serwer Minecraft Pokemon, który nie wymaga żadnych modów, a spawnpointy są ustawione ręcznie na mapie RPG. Dynamiczna walka to kluczowa cecha tego serwera, która odróżnia go od modów Pixelmon. Skille graczów są uwalniane z cooldownem, zamiast punktów użyć znanych z klasycznych gier Pokemon, dzięki czemu walki stają się bardziej realistyczne i emocjonujące.
Nie tylko dynamiczna walka jest wyjątkowa na PokeSky - serwer oferuje również rzadkie odmiany Pokemon, które są również bossami. Możesz zanurzyć się w fascynującym świecie PokeSky i odkrywać nieznane nigdzie indziej rozwiązania.
Jesteś fanem trybu skyblock? PokeSky ma dla Ciebie również wiele do zaoferowania - skyblock z double jumpem to niesamowite wrażenia, które pozostaną z Tobą na długo.

Na serwerze można grać bez zakupionej gry Minecraft, co oznacza, że nie musisz wydawać pieniędzy, aby doświadczyć wszystkich funkcji PokeSky. Wystarczy, że użyjesz niezajętego nicku i już możesz zacząć przygodę!
Dołącz do naszej społeczności i przekonaj się, dlaczego PokeSky jest jednym z najbardziej popularnych serwerów Minecraft Pokemon w Polsce!